MOVS2825V180 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
TDK
Skladem : 11 185
Katalogový list
283 V 400 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 2-SMD, Bez přívodů
MOVS Surface Mount Metal Oxide Varistors
Eaton Surface Mount Circuit Protection Devices
MOVS2825V180
Číslo produktu DigiKey
283-MOVS2825V180TR-ND - Páska a cívka (TR)
283-MOVS2825V180CT-ND - Řezaná páska (CT)
283-MOVS2825V180DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MOVS2825V180
Popis
VARISTOR 283V 400A 2SMD NO LEAD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Napětí varistoru (typické)
283 V
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Napětí varistoru (max)
311 V
Řada
Nárazový proud
400 A
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stav součásti
Zastaralé
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Maximální střídavé napětí
180 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Maximální stejnosměrné napětí
230 V
Pouzdro
2-SMD, Bez přívodů
Napětí varistoru (min)
255 V