MLVC08V018C180
Číslo produktu DigiKey
283-MLVC08V018C180TR-ND - Páska a cívka (TR)
283-MLVC08V018C180CT-ND - Řezaná páska (CT)
283-MLVC08V018C180DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MLVC08V018C180
Popis
VARISTOR 25V 35A 0805
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 V 35 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0805 (2012 metrický)
Kategorie
Napětí varistoru (max)
27.5 V
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Nárazový proud
35 A
Řada
Energie
0,1J
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Počet obvodů
1
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
180 pF @ 1 MHz
Maximální střídavé napětí
12.7 V
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
18 V
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Napětí varistoru (min)
22.5 V
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Napětí varistoru (typické)
25 V