MLVB06V18C003
Číslo produktu DigiKey
283-MLVB06V18C003TR-ND - Páska a cívka (TR)
283-MLVB06V18C003CT-ND - Řezaná páska (CT)
283-MLVB06V18C003DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MLVB06V18C003
Popis
VARISTOR 28V 0603
Podrobný popis
28 V Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0603 (1608 metrický)
Kategorie
Napětí varistoru (max)
34 V
Kapacita při kmitočtu
3 pF @ 1 MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
18 V
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Napětí varistoru (min)
22 V
Základní číslo produktu
Napětí varistoru (typické)
28 V