MLVB04V18C0R5
Číslo produktu DigiKey
283-MLVB04V18C0R5TR-ND - Páska a cívka (TR)
283-MLVB04V18C0R5CT-ND - Řezaná páska (CT)
283-MLVB04V18C0R5DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MLVB04V18C0R5
Popis
VARISTOR 105V 0402
Podrobný popis
105 V Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0402 (1005 metrický)
Kategorie
Napětí varistoru (max)
120 V
Kapacita při kmitočtu
0.5 pF @ 1 MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
18 V
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Napětí varistoru (min)
90 V
Základní číslo produktu
Napětí varistoru (typické)
105 V