MLVB04V18C003
Číslo produktu DigiKey
283-3001-2-ND - Páska a cívka (TR)
283-3001-1-ND - Řezaná páska (CT)
283-3001-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MLVB04V18C003
Popis
VARISTOR 28V 0402
Podrobný popis
28 V Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0402 (1005 metrický)
Kategorie
Napětí varistoru (max)
34 V
Kapacita při kmitočtu
3 pF @ 1 MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
18 V
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Napětí varistoru (min)
22 V
Základní číslo produktu
Napětí varistoru (typické)
28 V