MLVB04V18C001
Číslo produktu DigiKey
283-3000-2-ND - Páska a cívka (TR)
283-3000-1-ND - Řezaná páska (CT)
283-3000-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MLVB04V18C001
Popis
VARISTOR 53V 0402
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
53 V Varistor 1 Obvod Montáž na povrch, MLCV 0402 (1005 metrický)
Kategorie
Napětí varistoru (max)
60 V
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Počet obvodů
1
Řada
Kapacita při kmitočtu
1 pF @ 1 MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch, MLCV
Maximální stejnosměrné napětí
18 V
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Napětí varistoru (min)
46 V
Základní číslo produktu
Napětí varistoru (typické)
53 V