MLVA06V26C100-R
Číslo produktu DigiKey
283-MLVA06V26C100-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-MLVA06V26C100-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-MLVA06V26C100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MLVA06V26C100-R
Popis
VARISTOR 37V 30A 0603
Podrobný popis
37 V 30 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch 0603 (1608 metrický)
Kategorie
Napětí varistoru (max)
42 V
Nárazový proud
30 A
Řada
Energie
0,1J
Kapacita při kmitočtu
100 pF @ 1 MHz
Maximální střídavé napětí
20 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
26 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí varistoru (min)
32 V
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Napětí varistoru (typické)
37 V