MLVA06V09C210-R
Číslo produktu DigiKey
283-4665-2-ND - Páska a cívka (TR)
283-4665-1-ND - Řezaná páska (CT)
283-4665-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MLVA06V09C210-R
Popis
VARISTOR 16.5V 30A 0603
Podrobný popis
16.5 V 30 A Varistor 1 Obvod Montáž na povrch 0603 (1608 metrický)
Kategorie
Napětí varistoru (max)
21.5 V
Nárazový proud
30 A
Řada
Energie
0,1J
Kapacita při kmitočtu
210 pF @ 1 MHz
Maximální střídavé napětí
7 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Maximální stejnosměrné napětí
9 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí varistoru (min)
11.5 V
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Napětí varistoru (typické)
16.5 V