MFBW1V3216-152-R
Číslo produktu DigiKey
283-MFBW1V3216-152-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-MFBW1V3216-152-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-MFBW1V3216-152-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MFBW1V3216-152-R
Popis
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 1206 1LN
Podrobný popis
1.5 kOhms 1 Feritový korálek 1206 (3216 metrický) 500mA 450mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
500mA
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
450mOhm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Pouzdro
1206 (3216 metrický)
Výška (max)
0,043" (1,10mm)
Impedance při kmitočtu
1.5 kOhms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,063" Š (3,20mm x 1,60mm)