MFBW1V2012-601-R
Číslo produktu DigiKey
283-MFBW1V2012-601-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-MFBW1V2012-601-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-MFBW1V2012-601-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MFBW1V2012-601-R
Popis
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 1,5A 250mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
1,5A
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
250mOhm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vedení
1
Výška (max)
0,043" (1,10mm)
Impedance při kmitočtu
600 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)