MFBW1V2012-310-R
Číslo produktu DigiKey
283-MFBW1V2012-310-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-MFBW1V2012-310-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-MFBW1V2012-310-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MFBW1V2012-310-R
Popis
FERRITE BEAD 31 OHM 0805 1LN
Podrobný popis
31 Ohms @ 100 MHz 1 Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 3A 50mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
3A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
50mOhm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Výška (max)
0,043" (1,10mm)
Impedance při kmitočtu
31 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)