MFBW1V2012-310-R | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | MFBW1V2012-310-R |
Popis | FERRITE BEAD 31 OHM 0805 1LN |
Standardní dodací lhůta výrobce | 19 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 31 Ohms @ 100 MHz 1 Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 3A 50mOhm |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Jmenovitý proud (max) 3A |
Výrobce Eaton - Electronics Division | Stejnosměrný odpor (DCR) (max) 50mOhm |
Řada | Provozní teplota -40°C ~ 85°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Pouzdro 0805 (2012 metrický) |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Počet vedení 1 | Výška (max) 0,043" (1,10mm) |
Impedance při kmitočtu 31 Ohms @ 100 MHz | Velikost / rozměry 0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm) |