MFBW1V1608-102-R
Číslo produktu DigiKey
283-MFBW1V1608-102-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-MFBW1V1608-102-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-MFBW1V1608-102-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MFBW1V1608-102-R
Popis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 500mA 550mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
500mA
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
550mOhm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vedení
1
Výška (max)
0,039" (1,00mm)
Impedance při kmitočtu
1 kOhms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)