MFBW1V1005-000-R
Číslo produktu DigiKey
283-MFBW1V1005-000-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-MFBW1V1005-000-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-MFBW1V1005-000-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MFBW1V1005-000-R
Popis
FERRITE BEAD 0 OHM 0402 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
0 Ohms @ 100 MHz 1 Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 800mA 40mOhm
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
800mA
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
40mOhm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vedení
1
Výška (max)
0,026" (0,65mm)
Impedance při kmitočtu
0 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)