MFBM1V1608-000-R
Číslo produktu DigiKey
283-MFBM1V1608-000-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-MFBM1V1608-000-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-MFBM1V1608-000-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MFBM1V1608-000-R
Popis
FERRITE BEAD 0 OHM 0603 1LN
Podrobný popis
0 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 6A 20mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
MFBM1V1608-000-R Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
6A
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
20mOhm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Výška (max)
0,039" (1,00mm)
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
0 Ohms @ 100 MHz