MFBA2V1608P-102-R
Číslo produktu DigiKey
283-MFBA2V1608P-102-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-MFBA2V1608P-102-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-MFBA2V1608P-102-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MFBA2V1608P-102-R
Popis
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 kOhms @ 100 MHz 1 Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 1,5A 150mOhm
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
150mOhm
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vedení
1
Výška (max)
0,037" (0,95mm)
Impedance při kmitočtu
1 kOhms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Jmenovitý proud (max)
1,5A