MFBA2V1005P-601-R
Číslo produktu DigiKey
283-MFBA2V1005P-601-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-MFBA2V1005P-601-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-MFBA2V1005P-601-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MFBA2V1005P-601-R
Popis
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
600 Ohms @ 100 MHz 1 Feritový korálek 0402 (1005 metrický) 1A 200mOhm
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
200mOhm
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vedení
1
Výška (max)
0,024" (0,60mm)
Impedance při kmitočtu
600 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Jmenovitý proud (max)
1A