MDH-21-R-BK
Číslo produktu DigiKey
283-4685-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MDH-21-R-BK
Popis
FUSE CERM 21A 600VAC 125VDC 3AB
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
21 A 600 V AC 125 V Stejnosměrná pojistka Kazeta, Keramický Požaduje držák 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kategorie
Stejnosměrné jmenovité napětí
Mfr
Pouzdro
Řada
Vypínací proud při jmenovitém napětí
200A
Balení
Hromadné balení
Tavení I²t
5100.0
Stav součásti
Aktivní
Schvalovací agentura
cURus
Způsob montáže
Požaduje držák
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ pojistky
Velikost / rozměry
0,250" prům. x 1,250" D (6,35mm x 31,75mm)
Jmenovitý proud (A)
Stejnosměrný studený odpor
0.0024 Ohms
Střídavé jmenovité napětí
600 V