MCL1005-221-R
Číslo produktu DigiKey
283-MCL1005-221-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-MCL1005-221-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-MCL1005-221-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
MCL1005-221-R
Popis
FIXED IND 220NH 100MA 4 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
220 nH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 100 mA 4Ohm max. 0402 (1005 metrický)
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
4Ohm max.
Mfr
Q při kmitočtu
8 při 100MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
450MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 MHz
Typ
Vícevrstvý
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
0402 (1005 metrický)
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
0402
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm)
Stínění
Nestíněný
Výška při usazení (max)
0,026" (0,65mm)