MCL1005-221-R | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | MCL1005-221-R |
Popis | FIXED IND 220NH 100MA 4 OHM SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 19 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 220 nH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 100 mA 4Ohm max. 0402 (1005 metrický) |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Stejnosměrný odpor (DCR) 4Ohm max. |
Mfr | Q při kmitočtu 8 při 100MHz |
Řada | Samorezonanční kmitočet 450MHz |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 MHz |
Typ Vícevrstvý | Způsob montáže Montáž na povrch |
Indukčnost | Pouzdro 0402 (1005 metrický) |
Tolerance ±5% | Dodávaná velikost pouzdra 0402 |
Jmenovitý proud (A) | Velikost / rozměry 0,039" D x 0,020" Š (1,00mm x 0,50mm) |
Stínění Nestíněný | Výška při usazení (max) 0,026" (0,65mm) |