M1325-2R5905-R
Číslo produktu DigiKey
283-3013-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M1325-2R5905-R
Popis
CAP 9F -20% +80% 2.5V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
9 F Superkondenzátor (EDLC) 2.5 V Radiální, Plechovka 30mOhm při 100Hz 1000h při 60°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 60°C
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
9 F
Velikost / rozměry
0,531" prům. (13,50mm)
Tolerance
-20%, +80%
Výška při usazení (max)
1,118" (28,40mm)
Jmenovité napětí
2.5 V
Provozní teplota
-40°C ~ 60°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
30mOhm při 100Hz