M0810-2R5105-R
Číslo produktu DigiKey
283-3009-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
M0810-2R5105-R
Popis
CAP 1F -20% +80% 2.5V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 F Superkondenzátor (EDLC) 2.5 V Radiální, Plechovka 250mOhm při 100Hz 1000h při 60°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 60°C
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,138" (3,50mm)
Kapacita
1 F
Velikost / rozměry
0,335" prům. (8,50mm)
Tolerance
-20%, +80%
Výška při usazení (max)
0,532" (13,50mm)
Jmenovité napětí
2.5 V
Provozní teplota
-40°C ~ 60°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
250mOhm při 100Hz