LAN5VSOPS24121C3
Číslo produktu DigiKey
283-LAN5VSOPS24121C3TR-ND - Páska a cívka (TR)
283-LAN5VSOPS24121C3CT-ND - Řezaná páska (CT)
283-LAN5VSOPS24121C3DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
LAN5VSOPS24121C3
Popis
MOD TRANS LAN 10GB-T 1P POE
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
120µH LAN 10G Base-T, Power over Ethernet (PoE) Pulzní transformátor 1CT:1CT Montáž na povrch
Kategorie
Indukčnost
120µH
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Převodový poměr - primární:sekundární
1CT:1CT
Řada
Způsob montáže
Montáž na povrch
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Velikost / rozměry
0,715" D x 0,480" Š (18,16mm x 12,20mm)
Stav součásti
Aktivní
Výška při usazení (max)
0,268" (6,80mm)
Typ transformátoru
LAN 10G Base-T, Power over Ethernet (PoE)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C