KW-5R5C224-R není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Direct
Cornell Dubilier Knowles
Skladem : 3 456
Katalogový list
220 mF Superkondenzátor (EDLC) 5.5 V Radiální, Plechovka 50Ohm při 1kHz 2000h při 85°C
Coin Cell Supercapacitors for real-time clock (RTC) backup
How to correctly size a Supercapacitor
KW-5R5C224-R
Číslo produktu DigiKey
283-KW-5R5C224-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
KW-5R5C224-R
Popis
CAP 220MF -20% +80% 5.5V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
21 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Životnost při teplotě
2000h při 85°C
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
220 mF
Velikost / rozměry
0,531" prům. (13,50mm)
Tolerance
-20%, +80%
Výška při usazení (max)
0,348" (8,85mm)
Jmenovité napětí
5.5 V
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
50Ohm při 1kHz