KR-5R5C334-R
Číslo produktu DigiKey
283-KR-5R5C334-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
KR-5R5C334-R
Popis
CAP 330MF -20% +80% 5.5V T/H
Podrobný popis
330 mF Superkondenzátor (EDLC) 5.5 V Radiální, Plechovka 50Ohm při 1kHz 1000h při 70°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 70°C
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
330 mF
Velikost / rozměry
0,531" prům. (13,50mm)
Tolerance
-20%, +80%
Výška při usazení (max)
0,276" (7,00mm)
Jmenovité napětí
5.5 V
Provozní teplota
-25°C ~ 70°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
50Ohm při 1kHz