HV1625-2R7256-R
Číslo produktu DigiKey
283-HV1625-2R7256-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HV1625-2R7256-R
Popis
CAP 25F -10% +30% 2.7V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 F Superkondenzátor (EDLC) 2.7 V Radiální, Plechovka 27mOhm při 100Hz 1000h při 65°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HV1625-2R7256-R Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 65°C
Rozteč přívodů
0,295" (7,50mm)
Kapacita
25 F
Velikost / rozměry
0,630" prům. (16,00mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
1,118" (28,40mm)
Jmenovité napětí
2.7 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
27mOhm při 100Hz