HV1245-2R7356-R
Číslo produktu DigiKey
283-4195-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HV1245-2R7356-R
Popis
CAP 35F -10% +30% 2.7V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
35 F Superkondenzátor (EDLC) 2.7 V Radiální, Plechovka 20mOhm při 100Hz 1000h při 65°C
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HV1245-2R7356-R Modely
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 65°C
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
35 F
Velikost / rozměry
0,492" prům. (12,50mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
1,929" (49,00mm)
Jmenovité napětí
2.7 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
20mOhm při 100Hz