HV1030-2R7106-R
Číslo produktu DigiKey
283-4202-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HV1030-2R7106-R
Popis
CAP 10F -10% +30% 2.7V T/H
Standardní dodací lhůta výrobce
26 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 F Superkondenzátor (EDLC) 2.7 V Radiální, Plechovka 34mOhm při 100Hz 1000h při 65°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 65°C
Rozteč přívodů
0,197" (5,00mm)
Kapacita
10 F
Velikost / rozměry
0,394" prům. (10,00mm)
Tolerance
-10%, +30%
Výška při usazení (max)
1,240" (31,50mm)
Jmenovité napětí
2.7 V
Provozní teplota
-40°C ~ 65°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
34mOhm při 100Hz