HSL1625-3R8227-R
Číslo produktu DigiKey
283-HSL1625-3R8227-R-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HSL1625-3R8227-R
Popis
CAP LITHIUM HYBRID 220F 3.8V
Standardní dodací lhůta výrobce
35 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
220 F Superkondenzátor (EDLC) 3.8 V Radiální, Plechovka 100mOhm 1000h při 60°C
Kategorie
Životnost při teplotě
1000h při 60°C
Výrobce
Eaton - Electronics Division
Koncovka
PC vývody
Řada
Způsob montáže
Průchozí otvor
Balení
Hromadné balení
Pouzdro
Radiální, Plechovka
Stav součásti
Aktivní
Rozteč přívodů
0,295" (7,50mm)
Kapacita
220 F
Velikost / rozměry
0,650" prům. (16,50mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
1,063" (27,00mm)
Jmenovité napětí
3.8 V
Provozní teplota
-25°C ~ 60°C
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
100mOhm