HPAL1V1040-R30-R
Číslo produktu DigiKey
283-HPAL1V1040-R30-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-HPAL1V1040-R30-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-HPAL1V1040-R30-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HPAL1V1040-R30-R
Popis
FIXED IND 300NH 35A 1.1 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
300 nH Stíněný Lisovaný Vodič 35 A 1,1mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
45A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,1mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Samorezonanční kmitočet
96MHz
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ
Lisovaný
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,453" D x 0,394" Š (11,50mm x 10,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,157" (4,00mm)