HPAL1V1040-2R2-R
Číslo produktu DigiKey
283-HPAL1V1040-2R2-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-HPAL1V1040-2R2-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-HPAL1V1040-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HPAL1V1040-2R2-R
Popis
FIXED IND 2.2UH 12A 7 MOHM SMD
Podrobný popis
2.2 µH Stíněný Lisovaný Vodič 12 A 7mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
16,5A
Stejnosměrný odpor (DCR)
7mOhm max.
Digi-Reel®
Samorezonanční kmitočet
25MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,453" D x 0,394" Š (11,50mm x 10,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,157" (4,00mm)