HPAL1V0630-2R2-R
Číslo produktu DigiKey
283-HPAL1V0630-2R2-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-HPAL1V0630-2R2-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-HPAL1V0630-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HPAL1V0630-2R2-R
Popis
FIXED IND 2.2UH 9.5A 15 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µH Stíněný Lisovaný Vodič 9.5 A 15mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
10A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
15mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,260" Š (7,00mm x 6,60mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)