HCM1A0703V3-220-R
Číslo produktu DigiKey
283-HCM1A0703V3-220-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-HCM1A0703V3-220-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-HCM1A0703V3-220-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HCM1A0703V3-220-R
Popis
FIXED IND 22UH 2A 149 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
27 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 µH Stíněný Lisovaný Vodič 2 A 149mOhm max. Nestandardní
Stejnosměrný odpor (DCR)
149mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
7MHz
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Typ
Lisovaný
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,260" Š (7,00mm x 6,60mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Saturační proud (Isat)
2,9A