HCM1307-3R3-R není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Vishay Dale
Skladem : 68
Katalogový list
3.3 µH Stíněný Vodič 15 A 4,5mOhm max. Nestandardní