HCM1307-1R0-R
Číslo produktu DigiKey
283-HCM1307-1R0-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-HCM1307-1R0-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-HCM1307-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HCM1307-1R0-R
Popis
FIXED IND 1UH 29A 2 MOHM SMD
Podrobný popis
1 µH Stíněný Vodič 29 A 2mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
49A
Stejnosměrný odpor (DCR)
2mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,520" D x 0,492" Š (13,20mm x 12,50mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,256" (6,50mm)