HCM1305-8R2-R je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Vishay Dale
Skladem : 0
Katalogový list
Direct
Pulse Electronics
Skladem : 0
Katalogový list
8.2 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 9.5 A 20,1mOhm max. Nestandardní
HCM1305-8R2-R
Číslo produktu DigiKey
283-HCM1305-8R2-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HCM1305-8R2-R
Popis
FIXED IND 8.2UH 9.5A 20.1 MOHM
Podrobný popis
Kategorie
Saturační proud (Isat)
18A
Stejnosměrný odpor (DCR)
20,1mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,524" D x 0,480" Š (13,30mm x 12,20mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,197" (5,00mm)