HCM1305-5R6-R je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Direct
Vishay Dale
Skladem : 3
Katalogový list
Direct
Pulse Electronics
Skladem : 0
Katalogový list
5.6 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 11.5 A 13,8mOhm max. Nestandardní
HCM1305-5R6-R
Číslo produktu DigiKey
283-HCM1305-5R6-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HCM1305-5R6-R
Popis
FIXED IND 5.6UH 11.5A 13.8 MOHM
Podrobný popis
Kategorie
Saturační proud (Isat)
22A
Stejnosměrný odpor (DCR)
13,8mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,524" D x 0,480" Š (13,30mm x 12,20mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,197" (5,00mm)