HCM1305-2R2-R
Číslo produktu DigiKey
283-HCM1305-2R2-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-HCM1305-2R2-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-HCM1305-2R2-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HCM1305-2R2-R
Popis
FIXED IND 2.2UH 20A 5.29 MOHM
Podrobný popis
2.2 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 20 A 5,29mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
32A
Stejnosměrný odpor (DCR)
5,29mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,524" D x 0,480" Š (13,30mm x 12,20mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,197" (5,00mm)