HCM1305-220-R
Číslo produktu DigiKey
283-HCM1305-220-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HCM1305-220-R
Popis
FIXED IND 22UH 6.2A 51.8 MOHM
Podrobný popis
22 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 6.2 A 51,8mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
10A
Stejnosměrný odpor (DCR)
51,8mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,524" D x 0,480" Š (13,30mm x 12,20mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,197" (5,00mm)