HCM1305-1R5-R
Číslo produktu DigiKey
283-HCM1305-1R5-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-HCM1305-1R5-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-HCM1305-1R5-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HCM1305-1R5-R
Popis
FIXED IND 1.5UH 23A 3.16 MOHM
Podrobný popis
1.5 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 23 A 3,16mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
48A
Stejnosměrný odpor (DCR)
3,16mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,524" D x 0,480" Š (13,30mm x 12,20mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,197" (5,00mm)