HCM1305-100-R
Číslo produktu DigiKey
283-HCM1305-100-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-HCM1305-100-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-HCM1305-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HCM1305-100-R
Popis
FIXED IND 10UH 9A 21.9 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 9 A 21,9mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
16A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
21,9mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,524" D x 0,480" Š (13,30mm x 12,20mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,197" (5,00mm)