HCM1104-4R7-R
Číslo produktu DigiKey
283-HCM1104-4R7-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-HCM1104-4R7-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-HCM1104-4R7-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HCM1104-4R7-R
Popis
FIXED IND 4.7UH 8.5A 20 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 8.5 A 20mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
15A
Stejnosměrný odpor (DCR)
20mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,437" D x 0,394" Š (11,10mm x 10,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,157" (4,00mm)