HCM1104-100-R
Číslo produktu DigiKey
283-HCM1104-100-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-HCM1104-100-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-HCM1104-100-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HCM1104-100-R
Popis
FIXED IND 10UH 7.5A 30 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 7.5 A 30mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
8,5A
Stejnosměrný odpor (DCR)
30mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,437" D x 0,394" Š (11,10mm x 10,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,157" (4,00mm)