HCM1103-220-R
Číslo produktu DigiKey
283-4135-2-ND - Páska a cívka (TR)
283-4135-1-ND - Řezaná páska (CT)
283-4135-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HCM1103-220-R
Popis
FIXED IND 22UH 3A 99 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 3 A 99mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
5A
Stejnosměrný odpor (DCR)
99mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,437" D x 0,394" Š (11,10mm x 10,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)