HCM1103-150-R
Číslo produktu DigiKey
283-4133-2-ND - Páska a cívka (TR)
283-4133-1-ND - Řezaná páska (CT)
283-4133-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HCM1103-150-R
Popis
FIXED IND 15UH 4A 65 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
19 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 4 A 65mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
HCM1103-150-R Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
6A
Stejnosměrný odpor (DCR)
65mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,437" D x 0,394" Š (11,10mm x 10,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)