HCM0703-220-R
Číslo produktu DigiKey
283-HCM0703-220-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-HCM0703-220-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-HCM0703-220-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HCM0703-220-R
Popis
FIXED IND 22UH 2.3A 148.8 MOHM
Podrobný popis
22 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 2.3 A 148,8mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
3A
Stejnosměrný odpor (DCR)
148,8mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,280" D x 0,260" Š (7,10mm x 6,60mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)