HCM0703-1R0-R není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
KEMET
Skladem : 9 956
Katalogový list
1 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 11 A 10mOhm max. Nestandardní
HCM0703-1R0-R
Číslo produktu DigiKey
283-HCM0703-1R0-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-HCM0703-1R0-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-HCM0703-1R0-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HCM0703-1R0-R
Popis
FIXED IND 1UH 11A 10 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
22 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Saturační proud (Isat)
22A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
10mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,280" D x 0,260" Š (7,10mm x 6,60mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)