HCM0503-3R3-R
Číslo produktu DigiKey
283-HCM0503-3R3-RTR-ND - Páska a cívka (TR)
283-HCM0503-3R3-RCT-ND - Řezaná páska (CT)
283-HCM0503-3R3-RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HCM0503-3R3-R
Popis
FIXED IND 3.3UH 5.5A 41 MOHM SMD
Podrobný popis
3.3 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 5.5 A 41mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
6A
Stejnosměrný odpor (DCR)
41mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,203" D x 0,201" Š (5,15mm x 5,10mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)