HCM0503-2R2-R
Číslo produktu DigiKey
283-5236-2-ND - Páska a cívka (TR)
283-5236-1-ND - Řezaná páska (CT)
283-5236-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HCM0503-2R2-R
Popis
FIXED IND 2.2UH 6.8A 25 MOHM SMD
Podrobný popis
2.2 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 6.8 A 25mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
6,5A
Stejnosměrný odpor (DCR)
25mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,203" D x 0,201" Š (5,15mm x 5,10mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)