HCM0503-220-R
Číslo produktu DigiKey
283-4628-2-ND - Páska a cívka (TR)
283-4628-1-ND - Řezaná páska (CT)
283-4628-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
HCM0503-220-R
Popis
FIXED IND 22UH 1.9A 270 MOHM SMD
Podrobný popis
22 µH Stíněný Vodič 1.9 A 270mOhm max. Nestandardní
Kategorie
Saturační proud (Isat)
1,9A
Stejnosměrný odpor (DCR)
270mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,203" D x 0,201" Š (5,15mm x 5,10mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)